Reklama
#8141307 30.12.2023 21:45:05
Podzielcie się proszę informacjami jakie macie spalanie.
#8141363 31.12.2023 07:06:22
[quote=utrinque]Tu są dane zależnie od rocznika: https://www.fuelly.com/motorcycle/honda/gl1500c_cd_valkyrie
Mój Tourer pali więcej bo ma wydechy Cobra.
Dużo zależy od stylu jazdy.
Jeśi chcesz mocny motocykl który mało pali to K1300S (rocznik 2013) przy spokojnej jeździe można zejść do 4,5 litra na 100, ale przy 240 pali ponad 10.
Cadillack Seville 2002 ma 305 koni, V8, 4,6 litra pali 18,ale w trasie można zejść do poniżej 9.
Chrysler Sebring cabrio 2.0 diesel można zejść do 4,5 litra, ale potrafi spalić 9 przy ostrzejszej jeździe.
Zobacz co mówi policjant w Texasie:
https://twitter.com/i/status/1741191928610230777
Przez naście lat jeździłem FJR1300 a teraz chce coś bardziej statecznego.
Pytam o zużycie bo są bardzo rozbieżne dane od ludzi. Zaciekawił mnie Twój wpis że zależy to też od rocznika.
Mój Tourer pali więcej bo ma wydechy Cobra.
Dużo zależy od stylu jazdy.
Jeśi chcesz mocny motocykl który mało pali to K1300S (rocznik 2013) przy spokojnej jeździe można zejść do 4,5 litra na 100, ale przy 240 pali ponad 10.
Cadillack Seville 2002 ma 305 koni, V8, 4,6 litra pali 18,ale w trasie można zejść do poniżej 9.
Chrysler Sebring cabrio 2.0 diesel można zejść do 4,5 litra, ale potrafi spalić 9 przy ostrzejszej jeździe.
Zobacz co mówi policjant w Texasie:
https://twitter.com/i/status/1741191928610230777
Przez naście lat jeździłem FJR1300 a teraz chce coś bardziej statecznego.
Pytam o zużycie bo są bardzo rozbieżne dane od ludzi. Zaciekawił mnie Twój wpis że zależy to też od rocznika.
wpis edytowany 31.12.2023 07:08:41
#8141369 31.12.2023 08:36:48
Valkyrie ma sześć gaźników i przyśpieszenie 3,6s do 100km/h ale mimo tego potrafi zejść poniżej 6 na setkę ( sprawdziłem ) styl jazdy bardzo delikatny .
przy agresywnej jeździe spala naście litrów. Trzeba też brać pod uwagę wszelkie modyfikacje w naszych Valcach które ktoś kiedyś mógł wykonać w gaźnikach ( chyba że ktoś ma od nowości i jest pewien oryginału )
reasumując przy jeździe przepisowej moja Valkyrie spala 6 - 7 litrów ( jazda solo waga moto 395kg , Tourer )
przy agresywnej jeździe spala naście litrów. Trzeba też brać pod uwagę wszelkie modyfikacje w naszych Valcach które ktoś kiedyś mógł wykonać w gaźnikach ( chyba że ktoś ma od nowości i jest pewien oryginału )
reasumując przy jeździe przepisowej moja Valkyrie spala 6 - 7 litrów ( jazda solo waga moto 395kg , Tourer )
wpis edytowany 31.12.2023 10:48:52
Sokół
THE WORLD IS FLAT
Falcon VRCC#40307
THE WORLD IS FLAT
Falcon VRCC#40307
#8141373 31.12.2023 09:30:35
W moim Tourerze wychodzi między 7,0-7,5 litra na setkę. Zawsze z pasażerką i pełnymi kuframi. Najniższe miałem w okolicach 6,5. Najwięcej miałem 9,6. Motocykl w ori konfiguracji na standardowych wydechach.
Pozdrawiam Darek.
Ogar200->SR50->M21W2->XV1100->GL1500C->Jawa634
Ogar200->SR50->M21W2->XV1100->GL1500C->Jawa634
#8141509 31.12.2023 16:41:50
Moja 6,3 do 7,5 przy bardzo spokojnej jeździe i myślałem, że za dużo, ale widzę po wpisach, że w normie.
Mam też ST 1300 (jakby ktoś chciał, to do sprzedania), ale to inna bajka i dużo niższe spalanie.
Mam też ST 1300 (jakby ktoś chciał, to do sprzedania), ale to inna bajka i dużo niższe spalanie.
#8141545 31.12.2023 19:24:41
Na sprzedajemy.pl jest.
Lokalizacja Opole.
Lokalizacja Opole.
#8142426 04.01.2024 15:00:18
Jadąc na drugi InZane do Braunschweigu , oczywiście spóźniony o jeden dzień , miałem przepal - każde 200 km tankowanie do pełna
, nawet tego nie przeliczyłem 

Pozdrawiam Baca
#27872
Jadąc motocyklem szepczą demony , anioły milczą !
#27872
Jadąc motocyklem szepczą demony , anioły milczą !
#8143592 10.01.2024 20:41:22
Wittra73 pisze:
Podzielcie się proszę informacjami jakie macie spalanie.
Podzielcie się proszę informacjami jakie macie spalanie.
#8144067 12.01.2024 17:58:27
Interstate kufry załadowane na full 2 osoby prędkość 150 średnio ,spalanie średnio jakieś 12l / 100km.
Reklama
#8160860 06.03.2024 20:28:34
Jazda drogami krajowymi bez Autostrad wdechy standardowe rozwiercona pierwsza komora wersja Tourer przy jeździe Solo 6,7 do 6,9 litra benzyna 98
#8161094 07.03.2024 15:10:05
A kto by to liczył?? Liczy się przyjemność z jazdy a nie litry paliwa 😁,
"Podczas dobrej jazdy na motocyklu przeżywasz więcej w ciągu 5 minut niż niektórzy ludzie przez całe swoje życie."
#8161101 07.03.2024 16:04:14
Dziki1 pisze:
Jazda drogami krajowymi bez Autostrad wdechy standardowe rozwiercona pierwsza komora wersja Tourer przy jeździe Solo 6,7 do 6,9 litra benzyna 98
Jazda drogami krajowymi bez Autostrad wdechy standardowe rozwiercona pierwsza komora wersja Tourer przy jeździe Solo 6,7 do 6,9 litra benzyna 98
Przy 98ce masz zmienione koło przy zapłonie na takie z wyprzedzeniem 4 lub 6 stopni ?